PLAY-BACKS JCF

AGRADECIMIENTO A:

 

 

 

 

DIA 16/11/2019 — FINAL MODALIDAD B — INFANTIL

1er Premi → Illes Canàries-Dama d’Elx → «Children Save The World»

2on. Premi → Ramiro de Maeztu-Els Lleons → «Atlantis»

3er. Premi → Càdis-Dènia → «Gnomeo & Juliet»

4t. Premi → Pintor Pasqual Capuz-Fontanars → «The Grant Showman»

5è Premi → Ceramista Ros-Josep Maria Mortes Lerma → «Regreso Mary Poppins»

6è Premi → Poeta Alberola-Totana → «Som Radio Som Playback»

 

DIA 14/11/2019 — FINAL INDIVIDUAL — MAYOR

1er. Premi → Plaça Arbre → «Las Reliquias de la Muerte»

2on. Premi → Pi i Margall-Arturo Cervellera → «Asgard»

3er. Premi → Arquebisbe Olaechea-Sant Marcel·lí → «La ciudad Perdida»

4t. Premi → Ramiro de Maeztu-Els Lleons → «Y se Hizo la Luz»

5è Premi → Doctor Domingo Orozco-Bailén → «The Show Must Go On»

 

DIA 09/11/2019 — MODALIDAD B — INFANTIL

Pelai-Matemàtic MarzaL → «Pelayo’s Gran Show»

Santiago Rusiñol-Comte Lumiares → «West Side History»

Santa Maria Micaela-Martí l’Humà → «Viatgem»

Puebla de Valverde-II República Espanyola → «Hercules»

General Llorens → «Feliz 90 Cumpleaños Mickey Mouse»

Illes Canàries-Dama d’Elx → «Children Save The World»

Iecla-Cardenal Benlloch → «Que Viva el Verano»

 

DIA 07/11/2019 — MODALIDAD A — MAYOR

Zapadores – Vicent Lleó → «Velvet»

General Barroso – Litogr. Pascual i Abad → «Vicking museum»

Carrera Malilla – Illa Cabrera → «Aladdin»

Monestir de Poblet – Aparici Albiñana → «Cor de Fusta»

Dr. Domingo Orozco – Bailen → «Wicked: memorias de una bruja malvada»

 

DIA 06/11/2019 — MODALIDAD A — MAYOR

San Pere – Verge de la Vallivana → Wicked

Mercat de Castella → “Revolution

Illes Canàries – Trafalgar – Samuel Ros → “Completa tu colección”

Maria Ros – Sant Tomás → «Un viatge al passat»

Costa i Borrás – Agustina d’Aragó → «Mama Dudu»

Fray J. Rodríguez – Pintor Cortina → «Asucar»

 

DIA 02/11/2019 — MODALIDAD B — INFANTIL

Poeta Alberola-Totana → «Som radio, som playback»

Mestre Valls-Marí Albesa → «Miss Glitter»

Nàquera-Lauri Volpi  → «Polar Express»

Arxiduc Carles-Xiva → «Pesadilla»

Maria Ros-Sant Tomàs → «El Orfanato»

Molinell-Alboraia → «Caperucita Roja 2.0»

Calvo Acacio → «Presente VS. Pasado»

 

DIA 23/10/2019 — MODALIDAD B — MAYOR

Plaça del Mercat de Moteolivete → “Crazy D”

Joan de Aguilo-Gaspar Aguilar → “Dream market”

Poeta Alberola-Totana → “Road the revolution”

Enginyer José Sirera-Pius IX → “Un viatge màgic”

Carters-Litògraf Pascual i Abad → “Coco Chanel”

Barri de la Llum → “Imaginant la lluna”